Steam Controller jednak nie zadebiutuje w tym roku

W marcu tego roku Valve opublikowało wygląd nowego kontrolera. Zniknął środkowy panel dotykowy i zastąpiły go fizyczne przyciski. To jednak nie koniec zmian - testerzy dalej nie są zadowoleni.
Valve bardzo przykłada się do całego projektu Steam Machines i ambitnie dąży do tego by to właśnie ich gamepad okazał się spełnieniem marzeń wszystkich graczy. Aktualnie trwają testy, do których zaproszono nie tylko profesjonalnych graczy, ale także tych bardziej okazjonalnych. Valve cierpliwie zbiera ich opinie i na bieżąco wprowadza poprawki.
Realistyczną premierę przewidujemy więc w roku 2015, a nie 2014. Oczywiście nie możemy się już doczekać by oddać kontroler w Wasze ręce. Ale naszym głównym priorytetem jest upewnienie się, że gdy już to zrobimy otrzymacie najlepsze doświadczenie z możliwych. Mamy nadzieję, że wykażecie się cierpliwością” – wyjaśniają projektanci.
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.