Tak wygląda Galaxy S5 Prime

Do Sieci wyciekły pierwsze zdjęcia prezentujące Samsunga Galaxy S5 Prime. Ulepszona wersja sztandarowego smartfonu Samsunga ma się pojawić w sklepach w przyszłym miesiącu.

Niestety, nie jesteśmy w stanie potwierdzić autentyczności tych zdjęć. Zostały one jednak opublikowane przez serwis Phone Arena, który jak dotąd był serwisem wiarygodnym. Jeżeli wierzyć dodatkowym informacjom, to ulepszona wersja Galaxy S5 posiadać będzie procesor Snapdragon 805, 3 GB pamięci RAM i „wydajniejszy układ graficzny”.

Ulepszony zostanie też wyświetlacz: w modelu Prime ma on być 5,2-calowy, pracjący w rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Całością ma zarządzać system Android KitKat w wersji 4.4.3.

Zmienił się też nieco wygląd telefonu: głośnik został przesunięty na dolną część smartfonu a cała obudowa najprawdopodobniej będzie wykonana z aluminium.

0
Źródło: Phone Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.