W Arma 3 w ten weekend pogramy za darmo

Z okazji 15 lat istnienia serii Arma, twórcy gry zdecydowali się udostępnić trzecią część gry za darmo na platformie Steam. Każdy kto chce, może pobrać grę i pograć w nią bezpłatnie do niedzieli 18 maja.

Oprócz tego, Bohemia Interactive oferuje bezpłatnie pierwszą część Army bez ograniczeń czasowych. Wystarczy kliknąć tutaj i pobrać jedynkę. Gra pozostanie w waszej bibliotece na stałe.

Polecamy zapoznać się z obydwoma tytułami (zacznijcie jednak od Arma 3 – czas grania jest w końcu ograniczony). Chociaż Arma: Cold War Assault jest już trochę leciwą produkcją (premierę miała w 2001 roku), to nadal jest grą wartą wzmianki. Część z Was zna ją pod tytułem Operation Flashpoint – jednak prawa do tej nazwy posiada Codemasters, stąd też jej zmiana.

Oprócz gratisów, na Steamie można kupić wszystkie produkcje Bohemia Interactive z dość dużą zniżką. Ofertę można sprawdzić tutaj: http://store.steampowered.com/sale/bohemia_sale

0
Źródło: Steam
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.