Watch Dogs – trailer vs rzeczywistość [wideo]

Jeden z internautów przygotował filmik przedstawiający różnice między materiałem zapowiadającym grę podczas targów E3 2012, a wydaną parę dni temu pecetową wersją gry. Oglądając tą samą misję można łatwo wyłapać wszystkie elementy, które dawniej powodowały opad szczęki, a dziś... ech, lepiej zobaczcie sami.

Biorąc pod uwagę, że materiał z wersji komputerowej dotyczy ustawień Ultra gracze mają prawo być rozczarowani. Grę cechuje zupełnie inny rodzaj oświetlenia i bardziej kolorowa stylistyka. Szkoda, że Ubisoft zrezygnował z tej pierwotnie planowanej, bo chłodne, brudne barwy bardziej pasowały do klimatu gry. Już na wstępie widać, że pełna wersja pozbawiona jest też tak smakowitych elementów jak rozganianej wiatrem mgły, czy oparów unoszących się nad kratkami wentylacyjnymi. Nie znajdziemy też rzęsistego deszczu, a kolizje na ulicy wywołane hakowaniem sygnalizacji świetlnej też nie wyglądają już tak efektownie. Największe różnice rzucają się w oczy podczas końcowej sceny pościgu…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.