Wyciekły zdjęcia pierwszego smartfona Amazonu

W kategorii urządzeń, o których mówi się wiele, choć nikt ich jeszcze nie widział, smartfon Amazonu zająłby z pewnością jedno z czołowych miejsc (obok zegarka firmy Apple...). Teraz jednak pogłoski zyskały nową, konkretną postać.

Pisano już o tym smarfonie nie raz, między innymi w kontekście bardzo ciekawej pogłoski, że ma być całkowicie darmowy. Mówiono też, że powstanie we współpracy z firmą HTC, a później – że jednak Amazon chce wyprodukować go zupełnie samodzielnie. Ciekawy ma być też oparty na Androidzie interfejs 3D i zaawansowana nawigacja z pomocą gestów.

Ile w tych pogłoskach prawdy? Tego nie wiemy, choć akurat informacja o darmowym smartfonie (w zamian za konieczność oglądania reklam) całkiem nieźle pasuje do Amazonu. Teraz doszły dodatkowo zdjęcia, a raczej fotorealistyczne grafiki przedstawiające prawdopodobny wygląd nowego smartfona.

Po raz kolejny pojawiły się również pogłoski na temat specyfikacji technicznej, na czele z 4,7-calowym ekranem (720p), 2 GB pamięci RAM i 4-rdzeniowym procesorem Snapdragona.

0
Źródło: bgr.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.