Znamy datę premiery iPhone’a 6!

Niemieckie media jako pierwsze poinformowały świat o dacie premiery najnowszej generacji telefonu Apple. Przeciek pochodzi o Deutsche Telekom, który już teraz namawia swoich klientów do przedłużenia umowy, obiecując im najnowszego iPhone'a.

Według tych informacji iPhone 6 zadebiutuje już niedługo – a konkretniej 19 września. Data ta wydaje się całkiem realna, gdyż pokrywa się z datami premier poprzednich generacji. Przypomnijmy: iPhone 5 zadebiutował 21 września 2012, a jego odświeżone wersje, czyli 5c i 5s pojawiły się 20 września w 2013 roku.

Niemiecki serwis apfelpage.de potwierdza tą datę, dodając informację o tym, że Apple cofnęło już swoim pracownikom wrześniowe urlopy. Wszystkie ręce na pokład, pełna mobilizacja i takie tam.

Apple nie ma w zwyczaju komentować plotek, zatem na oficjalne potwierdzenie powyższych informacji nie mamy co liczyć. Przypominamy również, że do Sieci wyciekły już zdjęcia, na których możemy rzekomo obejrzeć najnowszą generację iPhone’a – możecie je obejrzeć tutaj.

0
Źródło: apfelpage.de
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.