Adobe Photoshop trafia na… Windows Phone

Adobe Photoshop Express jest już dostępny od czterech lat na systemy Android i iOS. W końcu też trafił na trzecią platformę, która zdobywa coraz większą popularność na rynku: na Windows Phone.

Photoshop Express jest już dostępny nie tylko na Androida, iOS-a, Windows RT i Windows, ale również i na Windows Phone. Aplikacja pozwala na prosty retusz zdjęć z wykorzystaniem bardzo zaawansowanych algorytmów firmy Adobe. Możemy kadrować fotografie, prostować je, obracać, odwracać, usuwać efekt czerwonych oczu, jak w typowych mobilnych aplikacjach, a także poprawiać ich ostrość, naświetlenie czy stosować przeróżne opracowane przez Adobe filtry.

Sama aplikacja jest darmowa, ale niektóre jej co bardziej zaawansowane funkcje należy dokupić. Należą do nich dodatkowe filtry oraz moduł usuwania szumów ze zdjęć. Aplikacja wymaga systemu Windows Phone 8 lub nowszego.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.