Android 5.0: wyciekły pierwsze zrzuty ekranu

Do Sieci wyciekło kilka zrzutów ekranu, które prawdopodobnie przedstawiają nadchodzącą wersję Androida, oznaczoną wersją 5.0, która ma być kolejną "dużą" aktualizacją, po mniejszych łatkach (4.4.3 i 4.4.4).

Zrzuty są najprawdopodobniej autentyczne, strona na której zostały opublikowane przez przypadek została już zdjęta, jednak co raz trafiło do Sieci…

Opublikowane screenshoty zdają się potwierdzać domysły na temat Androida 5.0 – niektóre elementy interfejsu przeszły radykalną zmianę – mowa tutaj o górnym pasku powiadomień. Pojawiły się również dwie nowe ikony powiadomień – „L” oraz „dzwonek”. Plotki mówią, że dwie nowe ikony mają coś wspólnego z usługą Google Now i wyświetlaniem dynamicznych powiadomień dla użytkownika.

Pod powiadomieniem o logowaniu do kont Google’a widać również nową wersję mobilnej przeglądarki Google Chrome – jej interfejs też został spłaszczony. Oba zrzuty ekranu zostały znalezione przez użytkownika Reddita – Doopl’a, który znalazł je na Chromium Issue Tracker. Oryginalna strona ze zrzutami została usunięta, co zdaje się potwierdzać ich autentyczność.

0
Źródło: reddit
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.