Aplikacje z Amazon Store trafią na telefony Blackberry!

Blackberry otrzymało dostęp do dynamicznie rozwijającego się sklepu z aplikacjami Amazonu. Dla fanów Blackberry to świetna wiadomość - dostęp do powiększającej się platformy Amazonu może przyczynić się do zwiększenia popularności urządzeń Blackberry.

To, że Blackberry szuka pomocy u Amazon, nie powinno nikogo dziwić. Statystyki jasno pokazują, że platforma Amazonu zwiększyła liczbę oferowanych aplikacji trzykrotnie w przeciągu ostatniego roku – aktualnie użytkownicy mają dostęp do 240000 aplikacji. Wszystkie aplikacje staną się dostępne dla użytkowników Blackberry razem z aktualizacją BB 10.3.

Wiadomość o współpracy została opublikowana dzień przed ogłoszeniem wyników finansowych Blackberry za pierwsze trzy miesiące obecnego roku fiskalnego. Wiele wskazuje na to, że sytuacja finansowa Blackberry nadal pozostaje tragiczna, bez większych perspektyw na zmianę tej sytuacji.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.