BlackBerry pokazuje „fablet” z… klawiaturą

Podczas spotkania z inwestorami, dyrektor BlackBerry, John Chen, zaprezentował dwa nowe smartfony. Oba z fizyczną klawiaturą.

Firma BlackBerry dostała mocno w kość od smartfonów z Androidem i iPhone’a, ale jej dyrektor generalny dalej uważa, że jest popyt na smartfony z fizyczną klawiaturą, czyli na coś, w czym BlackBerry się specjalizuje.

Nie dziwi więc, że dwa nowe smartfony tej firmy, Classic i Passport, takową klawiaturę posiadają. Oba mają mieć swoją premierę w przyszłym roku fiskalnym, z czego jeden z nich jest fabletem, a więc smartfonem o bardzo dużej przekątnej ekranu. Dalszych oficjalnych informacji na temat tych urządzeń, niestety, jest dość niewiele. Wiemy tylko, że model Passport ma być wyposażony w 4,5-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 1440 x 1440 pikseli (452 ppi) a jego klawiatura będzie obsługiwała gesty.

0
Źródło: CrackBerry.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.