Internet Explorer 12 z „gruntowną przebudową interfejsu”

Według jednego z pracowników Microsoftu, kolejna wersja przeglądarki Internet Explorer doczeka się "gruntownych zmian w interfejsie". Niestety, nie wiemy konkretnie jakich.

Odpowiadając na pytanie jednego z użytkowników platformy Microsoft Connect, jeden z twórców Internet Explorera stwierdził mimochodem: „Dzięki za informację zwrotną. Będziemy wprowadzać gruntowne zmiany do interfejsu, będziemy pamiętać o twoich uwagach. Pozdrowienia od zespołu Internet Explorera”.

Nie wiemy o jakie zmiany chodzi i czy na pewno trafią już do następnej wersji przeglądarki (tak przypuszczamy). Internet Explorer od pewnego czasu jest ulepszany głównie od środka: polepszana jest stabilność przeglądarki, szybkość i zgodność z najnowocześniejszymi standardami. Jednak jej pulpitowa wersja z wyglądu nie zmienia się od lat, a wersja dotykowa została tylko nieznacznie odświeżona.

Przyszła wersja Internet Explorera ma też wprowadzić obsługę Web Audio, Media Capture i HTTP/2.

0
Źródło: WinBeta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.