iPhone 6 będzie duży, a iPhone 6S… ogromny

Coraz bliżej do premiery iPhone'a 6, która prawdopodobnie będzie miała miejsce we wrześniu lub październiku, więc o i rusz pojawiają się różnego rodzaju zdjęcia przedstawiające "prawie na pewno" nowy telefon Apple'a. Albo też... przeznaczone dla niego obudowy.

W przypadku tego przecieku, do którego warto oczywiście podejść z lekką dozą nieufności i sceptycyzmu, smaczku dodaje jeszcze jeden szczegół: oprócz obudowy dla iPhone’a 6 możemy jeszcze zobaczyć obudowę dla modelu 6S (czyli już bardziej phabletu, którego premiera spodziewana jest raczej w przyszłym roku). A ponieważ obie obudowy położone są obok iPhone’a 5, różnice wielkości są wyjątkowo wyraźne.

Dla przypomnienia: iPhone 5 ma ekran o przekątnej 4 cali. Na podstawie proporcji obudów można się więc domyślać, że iPhone 6 wyposażony będzie w wyświetlacz z 4,7-calową przekątną, natomiast iPhone 6S – 5,5-calową. W czasach, kiedy Samsung prezentuje smartfony z ekranami o przekątnej 7 cali, 5,5 cala to pikuś, prawda?

Na deser jeszcze kilka zdjęć zamieszczonych przez „tajwańskiego celebrytę”, który twierdzi, że nie tylko wie, jak wygląda iPhone 6, ale że już go używa:

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.