Messenger dla Windows Phone teraz zauważalnie lepszy

Facebook uaktualnił swój komunikator w wersji dla Windows Phone. Nowa wersja aplikacji nie tylko w zauważalny sposób usprawnia jej działanie, ale również wprowadza nowe, pożyteczne funkcje.

Nowa wersja facebookowego Messengera dla Windows Phone została znacznie usprawniona „od środka”, czego efektem ma być dużo efektywniejsze wykorzystanie danych. Innymi słowy: Facebook Messenger będzie teraz szybciej się odświeżał, gdyż będzie pobierał mniejszą ilość danych z sieci. Dodatkowo, zdjęcia i naklejki będą przechowywane w pamięci podręcznej, by dodatkowo przyspieszyć działanie aplikacji.

Nowy Messenger to też wygodniejsze dodawanie zdjęć do rozmowy dzięki przebudowanemu menu funkcyjnemu. Można zarówno dodać zdjęcie z pamięci telefonu, jak i wykonać nowe, bez konieczności opuszczania widoku konwersacji.

Ostatnią nową funkcją jest możliwość grupowania kontaktów. Możemy te grupy dowolnie tworzyć i modyfikować, co może okazać się przydatne, jeżeli często komunikujemy się z danym zestawem naszych facebookowych znajomych.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.