Największa zmiana w Skype, jaka kiedykolwiek miała miejsce

Lada moment pojawi się nowa wersja Skype'a na iPhone'a. Podobno całkowicie nowego, stworzonego od podstaw i ogólnie – znacznie lepszego.

Zmiany dotyczą Skype’a przeznaczonego dla smartfonów firmy Apple i obejmować mają między innymi przyśpieszenie (podobno pięciokrotne!) szybkości działania aplikacji, płynniejsze przewijanie oraz pełną synchronizację z innymi platformami. Oznacza to, że jeśli jakąś wiadomość odbierzemy i przeczytamy na komputerze, to nasz iPhone też automatycznie zaznaczy ją jako już przeczytaną. W drugą stronę też oczywiście działa to tak samo.

Dodatkową funkcją ma być możliwość uruchamiania grupowych „chatów” oraz automatyzacja przesyłania zdjęć i wiadomości dla osób, które nie są dostępne. Jak tylko pojawią się „online”, Skype dostarczy im przesłane do nich treści.

W dalszej kolejności podobnych poprawek, określanych jako „największa zmiana w Skype dla iPhone’a, jaka kiedykolwiek miała miejsce” doczekać ma się wersja komunikatora przeznaczona dla iPadów.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.