Nie jeden, a dwa iWatche

Istnienie iWatcha firmy Apple wciąż nie zostało oficjalnie potwierdzone. Tymczasem redakcja PocketNow twierdzi, że jej źródła donoszą o dwóch, a nie jednym zegarku giganta z Cupertino.
(wizja artystyczna)

(wizja artystyczna)

Apple planuje rzekomo nie jeden, a dwa zegarki. Pierwszy, „sportowy”, jest już testowany przez sportowców, takich jak Kobe Bryant. Drugi, „elegancki”, jest już testowany przez Dustina Browna i Bubbę Watsona.

Urządzenia różnią się wyglądem i funkcjami. Wersja sportowa ma być prostokątna z gumową bransoletką. Wersja elegancka ma być okrągła z metalicznym wykończeniem. Oba urządzenia mają bardzo z wyglądu przypominać klasyczne zegarki.

Oba zegarki mają być wodoodporne i wyposażone w ekrany dotykowe. Każdy z iWatchy ma posiadać 8 GB pamięci masowej na zdjęcia i muzykę. Wersja sportowa będzie wyposażona w większą ilość czujników, w tym w ciśnieniomierz, pulsometr i termometr.

0
Źródło: PocketNow
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.