Project Morpheus i Oculus Rift zabiorą nas do podziemnego laboratorium

nDreams, studio znane z tworzenia cyfrowej zawartości PlayStation Home, zapowiedziało swój najnowszy projekt. The Assembly zmierza na PS4 oraz pecety i jest tworzone z myślą o wykorzystaniu gogli do wirtualnej rzeczywistości.

The Assembly będzie przygodową grą, w której przeniesiemy się do tajnego laboratorium naukowego, w którym przeprowadzane są niezbyt legalne eksperymenty. Cel naukowców pozostaje nieznany, jednak ich ideologia jest jasna – działania niemoralne są dozwolone, gdyż tylko w ten sposób da się osiągnąć postęp techniczny.

W grze przyjdzie nam się wcielić w dwóch bohaterów, a dzięki rozwiązaniu VR będziemy w stanie poczuć różnice wynikające z kontroli danej postaci (np. zmiana wzrostu, sposobu chodzenia). Za scenariusz gry odpowiada Tom Jubert odpowiedzialny za historię Penumbry i Faster Than Light. Reszta owiana jest jeszcze tajemnicą – twórcy przygotowali jednak zwiastun ukazujący oprawę graficzną tytułu.

0
Źródło: PlayStation Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.