Razer Junglecat: zamień iPhone’a w przenośną konsolę

Razer to kolejny producent sprzętu dla graczy, który chce spróbować swoich sił na rynku urządzeń mobilnych. Junglecat to kontroler, który współpracuje z dwoma najnowszymi modelami iPhone'ów - 5 i 5s i zapewni wam o wiele większą precyzję niż ekran dotykowy.

Po zamontowaniu Junglecata, wasz iPhone z wyglądu zacznie przypominać telefon z wysuwaną sprzętową klawiaturą, lub o ile ktoś jeszcze pamięta: Sony Xperia Play. Urządzenie zostanie zaprezentowane oficjalnie na nadchodzacych targach E3, do tego czasu musimy zadowolić się tą dosyć kontrowersyjną prezentacją, której największym plusem jest narrator z gry Bastion:

Junglecat ma kosztować 99$, co w przeliczeniu na złotówki należy tłumaczyć jako „powyżej 300zł”. Urządzenie będzie dostępne w dwóch kolorach, otrzymało też oficjalny certyfikat od Apple, więc nie musicie się martwić o jego kompatybilność z waszym iPhonem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.