Razer tworzy mikro-konsolę do gier i rozrywki

Gry, muzyka, filmy i wiele więcej – mikro-konsola Razera z Google Android TV pozwoli cieszyć się interaktywną rozrywką na dużym ekranie, stając w szranki z gigantami rynku

Firma Razer tworząca urządzenia oraz oprogramowanie rozrywkowe zgodnie z motto „dla graczy, od graczy”, ogłosiła plany produkcji własnej mikro-konsoli. Nowe urządzenie, skonstruowane w oparciu o Android TV, posłuży do strumieniowania filmów, muzyki oraz aplikacji prosto na duży ekran. Podobnie jak większość pozostałych produktów Razera, głównym przeznaczeniem konsoli będą jednak gry.

Android TV to interfejs pozwalający wyszukiwać i wyświetlać interesujące treści na telewizorze. Mikro-konsola Razera może być obsługiwana za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, kompatybilnej z każdym tabletem czy smartfonem z systemem Android. Dodatkowym ułatwieniem oferowanym przez Android TV jest kontrola głosem.

Premiera mikro-konsoli Razer jest zaplanowana na jesień bieżącego roku.

Źródło: Razer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.