Tak jeździ się na słoniu w Far Cry 4 [wideo]

Jak odbijaliście posterunki w Far Cry 3? Ja zawsze krążyłam po cichu z łukiem, a broń palną wyciągałam tylko w ostateczności. Oglądając rozgrywkę z nadchodzącej części chyba jednak zmienię styl gry. Jazda na słoniu wygląda naprawdę fajnie.

Gameplay pokazany na konferencji Ubisoftu pozwolił nam zachwycić się pięknymi, himalajskimi lokacjami oraz mechaniką nie różniącą się praktycznie niczym od tej z poprzednich części. Furory nie zrobił ani główny antagonista ani główny bohater. Furorę robią słonie. Tych sympatycznych zwierząt będziemy mogli użyć nie tylko jako środka transportu, ale także jako broni na wroga.

Najnowszy fragment rozgrywki pokazuje dwie możliwości prowadzenia rozgrywki. Tryb z kuszą z pewnością jest wszystkim znany – działamy po cichu, zakradamy się od tyłu i likwidujemy po kolei każdego przeciwnika. Drugi sposób wygląda o wiele ciekawiej. Słoń sam w sobie może już miażdżyć przeciwników czy wyważać bramy, a z pomocą naszego shotguna zamieni się w śmiertelnie niebezpieczne zwierzę.

0
Źródło: PlayStation Acces
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.