Tak prezentuje się Motorola Moto 360

Podczas Google I/O uczestnicy konferencji mogli zapoznać się bliżej z demonstracyjną wersją charakterystycznego smartwatcha Motoroli z okrągłą tarczą. Ich wrażenia są niezwykle pozytywne.

Na poniższym wideo możemy zaobserwować jak w ruchu prezentuje się Moto 360. Wyświetlacz jest ostry i przechodzenie między poszczególnymi ekranami Android Wear odbywa się płynnie. Smartwatch nie posiada żadnego portu USB, zatem prawdopodobnie potwierdzą się plotki o bezprzewodowej metodzie ładowania urządzenia.

Interfejs Moto 360 będzie jednym z najładniejszych jakie widzieliśmy do tej pory w smartwatchach. Połączy z sobą klasyczny wygląd okrągłego zegara i nowoczesne akcenty. Projekt, który widzicie na zdjęciu poniżej został wyłoniony na drodze konkursu Moto 360 Design Face-Off. Internauci wskazali niemal jednogłośnie, że ten projekt najbardziej im odpowiada.

Niestety Motorola nadal nie zdradziła szczegółowych parametrów technicznych urządzenia. Wiemy jedynie, że będzie kompatybilne ze smartfonami i tabletami wyposażonymi w Androida 4.3, 4.4 oraz L. Smartwach ma pojawić się w sprzedaży pod koniec tego lata w cenie 249$.

Źródło: Techradar.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.