Wideorozmowy w Google Chrome będą o wiele wygodniejsze

Każdy, kto korzysta z opcji wideorozmów w Google Hangouts, zmuszony był do zainstalowania dodatkowej wtyczki. Według Google'a, jeśli użytkownik musi instalować dodatkowy element, aby skorzystać z jakiejkolwiek usługi, traci ona na popularności.

Dlatego wtyczka do wideorozmów została dodana nadchodzącej wersji przeglądarki Google Chrome. Oznacza to, że już wkrótce Google Hangouts staną się o wiele wygodniejsze niż są teraz. Google Hangouts, od czasu swojego debiutu jako komunikator Google Talk przeszło wiele pozytywnych zmian. Warto dodać, że obraz z kamery internetowej, transmitowany podczas wideorozmowy prowadzonej przez Hangouts jest automatycznie poprawiany (tym samym narzędziem, które odpowiedzialne jest za poprawianie naszych zdjęć udostępnianych w usłudze Google+), a od jakiegoś czasu użytkownicy Androida mogą zintegrować wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS w aplikacji Hangouts.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.