Wiedźmin 3 będzie najlepiej wyglądał na pececie

John Mamais, producent wykonawczy Wiedźmina, w wypowiedzi dla Eurogamera zdradził, że CD Projekt szykuje dodatkowe opcje graficzne dla użytkowników PC.

Użytkownicy blaszaków, którzy zdecydują się na zakup Wiedźmina będą mogli chwalić się tym, że w przeciwieństwie wersji konsolowych, otrzymali lepszą fizykę, dopracowane efekty post-processingu, lepszą teselację i tak dalej. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że wersje konsolowe będą działać w wersji „high”, a pecety otrzymają dodatkową opcję „ultra”.

Nie wiadomo jeszcze, czy grę w wersji dla Xboxa One uda się przygotować tak, aby działała ona w rozdzielczości 1080p. Podczas targów E3, uruchomiona na konsoli Microsoftu wczesna wersja działała w rozdzielczości 900p, wyświetlając 30 klatek na sekundę. Mamais zapewnia, że z pewnością się to uda – wersja na PS4 już teraz działa płynnie w rozdzielczości full HD. Producent wykonawczy dorzucił odrobinę paliwa do wojny konsolowej twierdząc, że PS4 jest „nieco potężniejszą [od Xboxa One] maszyną.

0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.