Wiedźmin 3: Nowy materiał ukazuje ogrom Novigradu [wideo]

CDP Red podczas targów E3 pokazało nam fragment gry, w którym tropi się i walczy z potworem. Kolejna prezentacja jest już utrzymana w spokojniejszym tonie, lecz emocji tu nie brakuje.

Novigrad to największe miasto w grze. Będzie zajmowało powierzchnię 72 kilometrów kwadratowych (dla porównania cała mapa w GTA V zajmowała 256 kilometrów kwadratowych). Jeśli liczby nie robią na Was wrażenia, to na powyższym materiale zobaczycie jak wiele życia tchnęli twórcy do tej wirtualnej lokacji. Novigrad zamieszkują tysiące mieszkańców wykonujących swoje codzienne obowiązki. Podczas przemierzania ulic tej metropolii nie raz i nie dwa otrzymamy możliwość akceptacji zadania, jednak – jak przestrzegają twórcy – należy to robić roztropnie. Przyjęcie misji może sprawić, że inne wątki staną się niedostępne. To wszystko ma na celu sprawić, by nasze akcje miały wpływ na otoczenie.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.