Wielkie obniżki i zmiany w OneDrive

To było nieuniknione. By nadążyć za konkurencją Microsoft musiał w końcu zmienić swoją ofertę. Ceny usługi obniżyły się o 70%.

Po pierwsze każdy użytkownik OneDrive otrzyma już nie 7 GB przestrzeni chmurowej za darmo, ale 15 GB. Jeśli to za mało Microsoft oferuje także dodatkowe 5GB za polecenie usługi znajomym (po 500 MB za każdego nowego użytkownika). Co w sumie daje nam okrągłe 20 GB.
Po drugie każdy kto opłaca abonament Office 365 – bez względu na rodzaj edycji: Home, Personal czy University otrzyma aż 1 terabajt przestrzeni chmurowej ( każdy z 5 możliwych użytkowników edycji Home otrzyma po 1TB). Do tej pory taką możliwość mieli wyłącznie posiadacze Office’a 365 Pro Plus.
Po trzecie zaś o 70% spadły ceny dodatkowych pakietów. Za 100 GB w OneDrive zapłacimy 1,99$/miesiąc (wcześniej 7,49$), a za 200 GB – 3,99$ (wcześniej 11,49$).

Wszystkie zmiany zaczną obowiązywać od przyszłego miesiąca.

0
Źródło: Blog OneDrive
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.