Windows Phone 8.1 jeszcze podczas wakacji

Indyjski oddział Microsoftu poinformował za pomocą swojego konta twitterowego, że aktualizacja do Windows Phone 8.1 zacznie być oferowana użytkownikom w pierwszych dwóch tygodniach lipca.

Windows Phone 8.1 jest, póki co, dostępny wyłącznie dla deweloperów, by ci mogli testować swoje aplikacje. Co prawda można system oszukać, podając się za dewelopera, ale nie jest to oficjalna aktualizacja systemu, a… no właśnie, platforma do testowania aplikacji. Co z oficjalną wersją?

Jak wynika z oświadczenia indyjskiego oddziału Microsoftu, zacznie się ona pojawiać lada dzień. Konkretniej, „w pierwszych dwóch tygodniach lipca”. Jak zgadujemy, wraz z nową wersją pojawią się też aktualizacje nakładek systemowych, w tym „Lumia Cyan” dla smartfonów Nokii.

@MALISANKAR [2/2] The Windows Phone 8.1 update will roll out to existing Windows Phone 8 users during the first two weeks of July.

— Microsoft India (@MicrosoftIndia) czerwiec 26, 2014

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.