Zegarek od Microsoftu już w październiku?

Wiemy z wielu niezależnych od siebie źródeł, że Microsoft pracuje nad własną wersją inteligentnego zegarka. Niestety, poza tym, mamy bardzo szczątkowe informacje. Dziś jednak dowiedzieliśmy się czegoś ciekawego.

Według źródeł redakcji Forbes, zegarek Microsoftu będzie współpracował z Windows Phone, iOS-em i Androidem i będzie wyposażony, między innymi, w pulsometr. Urządzenie ma działać około dwóch dni bez konieczności ładowania baterii. I to właściwie tyle, co wiemy na temat tego urządzenia. Dziś jednak redakcja Tom’s Hardware dotarła do bardzo ciekawej informacji.

Jak się okazuje, zegarek ma się pojawić dość szybko w sklepach, bo już w październiku. Ma być też cieńszy od konkurencji i być wyposażony w 11 różnych czujników. Jego wyświetlacz ma być umieszczony po wewnętrznej stronie nadgarstka, bo, zdaniem Microsoftu, ponoć „podnoszenie ręki w górę by sprawdzić informację jest bardziej naturalnym gestem”.

0
Źródło: Tom's hardware
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.