Znamy specyfikację Galaxy Note 4!

Galaxy Note 4 jest już testowany za pomocą aplikacji AnTuTu. Dzięki temu mogliśmy poznać dokładną specyfikację tego telefonu. Robi ona duże wrażenie.

Samsung Galaxy Note 4 będzie wyposażony w wyświetlacz Quad HD (1440p). Oprócz tego, znajdziemy w nim kamerę do wideorozmów o rozdzielczości 3,68 megapiksela (a więc rejestrującą obraz panoramicznie w rozdzielczości 1440p). Nie zabraknie 3 GB pamięci RAM i 16-megapikselowego aparatu.

Pojawią się dwie wersje telefonu. Pierwsza z nich z procesorem firmy Qualcomm, druga z samsungowym Exynosem. Ta pierwsza będzie mogła się pochwalić czterordzeniowym układem Snapdragon 805 taktowanym z częstotliwością 2,5 GHz, o przepustowości pamięci 25,6 GB i z układem graficznym Adreno 420, który ma być o 40 proc. wydajniejszy od Adreno 330.

Wersja z procesorem Samsunga będzie posiadała ośmiordzeniowy układ Exynos 5433 taktowany z częstotliwością 1,3 GHz, techniką big.LITTLE oraz układem graficznym Mali-T760.

Data premiery smartfonu pozostaje nieznana.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.