Assassin’s Creed: Unity wykorzysta potęgę nowej generacji [wideo]

Ubisoft w kolejnym odcinku dzienników developerskich pokazuje nam w jaką stronę wyewoluował silnik gry. Nowe bebechy konsol PS4 i Xbox One pozwoliły twórcom na pozbycie się ograniczeń, dzięki czemu nowy AC będzie wyglądał znacznie lepiej od poprzedników.

Alex Amancio, dyrektor kreatywny Ubisoftu, na powyższym wideo opowiada o zmianach dotyczących najnowszej części serii Assassin’s Creed. Ewolucja silnika pozwoliła na głębszą interakcję gracza z otoczeniem. Będziemy mogli teraz swobodnie wchodzić do domów i wykorzystywać ich wewnętrzną architekturę do ucieczki. O tym jak wiele twórcy poświęcili samej architekturze może świadczyć chociażby Katedra Notre-Dame. Projektanci przez rok starali się jak najwierniej odwzorować majestat i piękno tego budynku, zarówno samej fasady zewnętrznej jak i jego wnętrza. Jeśli gra faktycznie ma wyglądać tak jak w 1:19 minucie to będziemy mieć do czynienia z prawdziwą rewolucją w serii.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.