„Czym jest Facebook?” i inne dziwne pytania wpisywane w Google

Search Factory, australijska agencja marketingu internetowego, przygotowała kolejny raz infografikę, na której możemy zobaczyć najdziwniejsze zapytania internautów kierowane do wszechwiedzącego Google'a.

Sexting, czyli wysyłanie materiałów tekstowych lub zdjęć o zabarwieniu erotycznym, dzięki popularyzacji smartfonów stał się tak popularny, że aż 22 200 osób miesięcznie chce dowiedzieć się, jak to robić poprawnie. 60 500 kobiet zadaje wyszukiwarce Google pytanie „Czy jestem w ciąży?”. Być może dzięki serialowi „Breaking Bad” internauci zainteresowali się także wytwarzaniem metamfetaminy (6 600 wyszukań w ciągu miesiąca). Co więcej dokładnie taka sama liczba użytkowników dba o ochronę prywatności sprawdzając „Jak usunąć historię wyszukiwania?”. 22 200 odsłon miesięcznie ma fraza „Czym jest Facebook?”. 90 500 osób zaś chce znać sposób jak wypisać się całkowicie z portalu Zuckerberga. Pozostałe zapytania znajdziecie poniżej…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.