Destiny dostępne dla wszystkich – gra weszła w fazę open beta

Do tej pory w wersję beta mogli zagrać jedynie gracze, którzy wcześniej złożyli zamówienia przedpremierowe lub otrzymali kody dostępu rozdawane w licznych akcjach marketingowych. Jeśli zatem nie mieliście okazji przetestować Destiny będziecie to mogli zrobić do końca weekendu.

Bungie odważnie zainwestowało w tę grę 500 milionów dolarów bijąc na głowę dotychczasowe wysokobudżetowe produkcje. Jestem przekonana, że ta kwota zwróci się im z nawiązką, gdyż jest to jeden z niewielu sieciowych FPS-ów, o którym mówi się w samych superlatywach. Oczywiście wersja beta jest mocno ograniczona i nie pozbawiona błędów, jednak przynosi jakąś świeżość w rozgrywkach sieciowych. Jeśli macie wolny weekend namówcie przyjaciół chociażby na jedną partyjkę, a gwarantuję, że podobnie jak ja i moi przyjaciele będziecie z niecierpliwością odliczać dni do premiery:-). Warto to zrobić także, jeśli macie konsole starej i nowej generacji, by porównać efekty graficzne na każdej z nich. Pamiętajcie jednak, że jest to gra sieciowa, zatem do gry na konsolach nowej generacji oraz Xboxie 360 wymagane jest konto Xbox Live Gold (lub PlayStation Plus dla PS4).

Ponadto każdy kto w sobotę zaloguje się do gry otrzyma w pełnej wersji specjalny emblemat. Beta zakończy się wraz z końcem weekendu, ale niewykluczone, że – tak jak w przypadki wersji alpha – twórcy zdecydują się przedłużyć zabawę.

Źródło: Bungie
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.