Google eksperymentuje z wyglądem Chrome OS

Podczas tegorocznej konferencji Google I/O, Google zapowiedziało, że już wkrótce ich wszystkie usługi otrzymają nowy, spójny wygląd. Mowa tutaj oczywiście o tzw "Material Design" według którego projektowana była najnowsza wersja Androida.

Zrzut ekranu, na którym możemy zobaczyć bardzo początkową fazę, jeśli chodzi o zmianę wyglądu Chrome OS opublikował na swoim profilu Google+ jeden z „ewangelistów” Google’a – Francois Beaufort. Rzeczywiście – wczesna wersja już teraz przypomina wygląd nowego Androida. Tak samo jak w przypadku swojego mobilnego systemu Google stawia na minimalizm, „płaski” wygląd oraz jak najmniej skomplikowany interfejs. Gigant z Mountain View wydaje się być pewny swego, jeśli chodzi o Material Design, czyli nowy język komunikacji wizualnej, według którego dla wszystkich usług, aplikacji i systemów Google’a przygotowywany jest aktualnie nowy wygląd.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.