iPhone 6 wchodzi już do sprzedaży w postaci… podróbek

Tak naprawdę nadal na sto procent nie wiemy, jak wyglądać będzie nowy smartfon firmy Apple ani kiedy dokładnie nastąpi jego premiera. Nie przeszkodziło to jednak chińskim producentom stworzyć podróbkę tego telefonu, która niebawem pojawi się na rynku.

O chińskim „klonie” nie wiemy nic poza tym, że wyposażony jest w 4,7-calowy wyświetlacz i wygląda jak iPhone 6. A mówiąc bardziej precyzyjnie – jak PRAWDOPODOBNIE będzie wyglądał iPhone 6, o ile przedostające się do publicznej informacji przecieki okażą się prawdziwe. Byłoby całkiem zabawnie, gdyby okazało się, że jest inaczej…

Wewnątrz smarftona znajdują się pewnie niezbyt wydajne podzespoły, gwarantujące niską cenę zakupu urządzenia. Pracuje ono prawdopodobnie pod kontrolą systemu Android z nakładką, która udaje iOS. „Prawie jak iPhone 6” zadebiutuje na chińskim rynku – bo prawdopodobnie nigdzie indziej nie będzie go można sprzedawać – już wkrótce, wyprzedzając tym samym oryginalny produkt firmy Apple! Z ciekawością czekamy zatem, by sprawdzić, na ile podróbka smartfonu, który oficjalnie jeszcze nie istnieje, okaże się wierna oryginałowi.

0
Źródło: nowhereelse.fr
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.