KitKat nie tylko dla najbogatszych

Według notatki Samsunga, która wyciekła do Sieci, pięć smartfonów Samsung Galaxy ze średniej półki otrzyma aktualizację do systemu Android KitKat jeszcze w tym miesiącu. Niestety, z listy za to wypadł jeden ze sztandarowych modeli.

Wiemy już, że posiadacze Galaxy Note 3 i Galaxy S4 mogą liczyć na aktualizację do Androida KitKat. Teraz udało nam się dowiedzieć, że do tej grupy dołączają posiadacze Galaxy S4 mini, Galaxy Grand 2 duos, Galaxy Mega i Galaxy Note 3 Neo. Android KitKat powinien zacząć się pojawiać jeszcze w tym miesiącu.

Niestety, przy okazji tej dobrej wiadomości mamy też jedną złą: smartfon Galaxy S III pozostanie na Androidzie Jelly Bean w wersji 4.3, Samsung bowiem porzucił prace nad aktualizacją dla tego smartfonu… z jednym małym wyjątkiem: Galaxy S III LTE, sprzedawany na terenie Stanów Zjednoczonych, jak najbardziej otrzyma Androida KitKat.

0
Źródło: JustAboutPhones
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.