LG absolutnym królem rynku monitorów panoramicznych

Według International Data Corporation (IDC), UltraPanoramiczne monitory LG Electronics (LG) IPS 21:9 są obecnie najlepiej sprzedającymi się produktami w branży, co zapewniło firmie LG Electronics 63-procentowy udział w światowym rynku monitorów 21:9 w pierwszym kwartale 2014 roku.

Sukces przełożył się to na udziały rynkowe firmy, które w porównaniu do ostatniego kwartału 2012 roku zostały podwojone. Co więcej segment monitorów 21:9 wzrósł prawie siedmiokrotnie przy znaczącym udziale monitorów LG. Według badania IDC Worldwide Quarterly PC Monitor Tracker, LG jest światowym liderem w sprzedaży monitorów 21:9 w ciągu ostatnich pięciu kwartałów rozliczeniowych.

„LG jest dumne z pozycji lidera światowego rynku sprzedaży monitorów o proporcji 21:9

powiedział Hy-oung-sei Park, szef IT Business Division w LG Electronics. „To osiągnięcie jest dowodem na to, że nasze UltraPanoramiczne monitory IPS 21:9 precyzyjnie trafiły w oczekiwania konsumentów. Zgodnie z naszymi założeniami, dodatkowa przestrzeń robocza oraz szereg nowatorskich rozwiązań, pozwalają na unikalne i wyjątkowe doświadczenia użytkowników. Będziemy nadal rozwijać linię IPS 21:9, by oferować jeszcze więcej funkcjonalności w tym rozwijającym się segmencie.

0
Źródło: LG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.