Microsoft i T-Mobile partnerami

Od 22 lipca, dzięki nowej usłudze Dodaj do rachunku, klienci abonamentowi T-Mobile będą mogli w łatwy i wygodny sposób kupować aplikacje w sklepie Windows Phone. Do zakupów nie będzie niezbędna już karta kredytowa – cena wybranych aplikacji zostanie doliczona do faktury abonamentowej.

Nowa usługa T-Mobile umożliwia wygodne zakupy w sklepie Windows Phone oraz ułatwiony dostęp do ponad 300 000 aplikacji.

Funkcja direct billing pozwala na doliczenie ceny aplikacji, które chce zakupić użytkownik, do miesięcznej faktury abonamentowej. Jest to w pełni bezpieczne rozwiązanie, które umożliwia również kontrolę wydatków – miesięczny limit na zakupy w usłudze Dodaj do rachunku będzie wynosić 200 zł.

Aby ułatwić abonentom wybór oraz wprowadzić ich w bogatą ofertę tematycznych aplikacji w sklepie Windows Phone, powstanie specjalna sekcja T-Mobile. Znajdą się w niej porady oraz rekomendacje najciekawszych aplikacji, które z pewnością ułatwią pierwszy kontakt z systemem Windows Phone.

Usługa będzie wprowadzana stopniowo – proces rozpocznie się 22 lipca, a zakończy 25 lipca.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.