Nadal macie problem z uaktualnieniem Windowsa 8 do wersji 8.1?

Dla większości użytkowników Windowsa 8 proces aktualizacji do 8.1 przebiegał bez żadnych problemów. Niektórzy jednak do dzisiaj borykają się z aktualizacją do nowszej wersji. Microsoft w końcu udostępnił rozwiązanie tego problemu.

Łatka ta nie jest oficjalnie łatką, a programem pilotażowym, który trzeba pobrać z Sieci samemu.

Ten program pilotażowy to przykład tego, w jaki sposób eksperymentujemy z formą pomocy dla naszych użytkowników, tak aby zapewnić im jak najlepsze doświadczenia płynące z korzystania z Windowsa.

Program pilotażowy, po pobraniu automatycznie uaktualni waszego Windowsa 8 (w tym wersję RT) do 8.1. Pobierzecie go stąd: http://support.microsoft.com/kb/2973544 Częstym powodem problemów z aktualizacją do wersji 8.1 były sterowniki do karty graficznej. Jeśli program pilotażowy nie zadziała (lub nie chcecie z niego skorzystać) spróbujcie usunąć sterowniki karty graficznej, pobrać aktualizację 8.1 z Windows Store i po uaktualnieniu systemu, zainstalujcie ponownie sterowniki do karty graficznej.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.