Nadchodzi Kindle Unlimited: Amazon prezentuje książkowe Spotify

Jak donosi redakcja serwisu GigaOm, Amazon już wkrótce planuje udostępnić nową usługę o nazwie Kindle Unlimited. Dzięki niej, płacąc miesięczny abonament w wysokości 9,99$, otrzymają dostęp do ponad 600 tysięcy e-booków i tysięcy audiobooków.

Podobną usługę, na polskim rynku oferuje internetowa księgarnia Legimi

(można wypróbować ją za darmo), jednak nie jest ona takim gigantem jak Amazon, więc nie przeraziła wydawców. Amazon z kolei… może.

Jak na razie Kindle Unlimited nie zostało zapowiedziane oficjalnie. Nie oznacza to jednak, że co bardziej spostrzegawczy internauci nie dostrzegli nowych bannerów, reklamujących Kindle Unlimited, które pojawiły się na stronach Amazonu.

Liczba 600 tysięcy e-booków sugeruje, że tytuły największych wydawców prawdopodobnie nie będą dostępne po opłaceniu miesięcznego abonamentu. Bardziej prawdopodobnym jest, że będą to książki znane z usługi „Kindle Owners Lending Library”. Przynajmniej na początku.

0
Źródło: theverge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.