Nadchodzi Office dla Androdia

Co prawda Microsoft Office jest już od jakiegoś czasu dostępny na urządzenia z systemem Google'a, jednak jest to wersja o bardzo ograniczonej funkcjonalności w porównaniu do wersji znanej na przykład z iPada. Wygląda na to, że już wkrótce ten stan rzeczy ulegnie zmianie.

Wersja dla tabletów z Androidem ma oferować tą samą funkcjonalność, co Office dla iPadów. Oznacza to, że najprawdopodobniej będzie to aplikacja napisana natywnie dla Androida, z zachowaniem wszystkich wytycznych dotyczących interfejsu aplikacji dla tego systemu.

Jeśli ktoś chce, już teraz może zapisać się do programu dla beta testerów mobilnego Office’a dla Androida. Microsoft obiecuje, że oficjalna wersja pakietu biurowego dla systemu Google’a będzie dostępna w trzecim kwartale tego roku, czyli ukaże się wcześniej niż wersja Office’a dla dotykowego Windowsa (waszych ulubionych kafelków), która ma się pojawić dopiero przy okazji premiery Windowsa „Treshold”, czyli w kwietniu 2015.

Aby otrzymać dostęp do wersji beta, należy wypełnić formularz znajdujący się pod tym adresem: http://prereleaseprograms-public.sharepoint.com/

0
Źródło: tabletowo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.