Najlepsza gra ubiegłego roku na deskach teatru!

The Last of Us to gra niesamowicie filmowa, posiadająca emocjonujący scenariusz i wiarygodnych bohaterów. Pomijając już cały kunszt studia Naughty Dog wielką rolę w sukcesie gry odegrali aktorzy, użyczający postaciom swoich głosów. By upamiętnić ich pracę i pokazać, że gry wideo są sztuką samą w sobie postanowiono przygotować unikalne na skalę światową przedstawienie.

29 lipca o godzinie 4.00 na Twitchu, YouTube i w sieci PlayStation obejrzeć będzie można na żywo występ, który rozegra się na deskach Broad Stage w Santa Monica. W przedstawieniu „The Last of Us: One Night Live” weźmie udział pięciu aktorów znanych z gry: Troy Baker (Joel), Ashley Jonson (Ellie), Merle Dandridge (Marlene), Hana Hayes (Sarah) i Annie Wersching (Triss). Nie będzie to typowy spektakl, lecz odgrywanie konkretnych scen z gry – wszystko pod wodzą Neila Druckmanna z Naughty Dog. Wydarzenie uświetni występ kompozytora Gustavo Santaolalla odpowiedzialnego za stworzenie ścieżki dźwiękowej do The Last of Us.

Tego samego dnia do sklepów trafi zremasterowana wersja gry przeznaczona na PS4.

0
Źródło: PlayStation Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.