Nie poczatujesz już z mobilnej aplikacji Facebooka

Facebook na iOS i Androidzie chodzi raz lepiej raz gorzej, w zależności od aktualizacji, przy czym ta druga opcja pojawia się znacznie częściej. By poprawić jej stabilność postanowiono wyłączyć opcję czatu.

Jeśli jeszcze nie instalowaliście na swoich smartfonach Facebook Messengera, a rozmowy na czacie prowadziliście tylko z poziomu mobilnej aplikacji głównej, spodziewajcie się, że w przeciągu kilku dni zostaniecie postawieni przed ścianą. Opcja czatu dla aplikacji na iOS i Androidzie zostanie wyłączona, by poprawić jej stabilność. Oczywiście w ten sposób Facebook Messenger zyska nowych użytkowników, którzy do tej pory opierali się instalacji dodatkowego komunikatora. Na chwilę obecną Messenger posiada 200 milionów użytkowników.

Dostęp do czatu będzie możliwy dalej z poziomu mobilnej wersji Facbeooka odpalonego z przeglądarki internetowej, Windows Phone’a, iPada.

Źródło: Techcrunch.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.