Nowe Lumie będą nazywać się…

Wygląda na to, że Microsoftowi udało się wynegocjować więcej praw do marki "Nokia", niż zapowiadano na samym początku. Nowe Lumie pozostaną z oznaczeniem Nokii, ale z pewną drobną modyfikacją.

Kilka dni temu do Sieci wyciekły pierwsze informacje na temat Lumii 830, czyli nowego smartfonu Microsoftu. Teraz pojawiły się nieco wyraźniejsze rendery promocyjne i widać na nich wyraźnie, że nowe Lumie nie będą sprzedawane ani pod marką Nokia, ani pod marką Microsoftu, a… „Nokia by Microsoft”.

Dalej nie mamy żadnych konkretnych informacji na temat samej Lumii 830. Na zdjęciach widać, że jest wyposażona w 13-megapikselowy aparat PureView. Możemy też spokojnie założyć, że telefon ten będzie zarządzany przez system operacyjny Windows Phone 8.1.

Przypominamy, że według pierwotnego brzmienia umowy, Microsoft mógł stosować markę Nokia tylko jeśli chodzi o zwykłe telefony komórkowe oraz smartfony z systemami Asha OS i Android. Nie było mowy o smartfonach z Windows Phone.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.