Pierwszy zwiastun nowej gry BioWare!

Developer lubujący się w grach RPG ("Mass Effect", "Dragon Age") wypuścił dziś do sieci krótki zwiastun z żywymi aktorami, mający dać nam namiastkę ich nowej - niezapowiedzianej jeszcze oficjalnie - produkcji.

„Czas jest bliski. Oni cię obserwują. Twoja moc rośnie w siłę. Zostałeś wybrany” – tymi słowami BioWare reklamuje swój najnowszy produkt, którego oficjalna zapowiedź będzie mieć miejsce najprawdopodobniej podczas zbliżających się targów Gamescom. Enigmatyczny zwiastun niewiele nam mówi o grze, ale w połączeniu z poprzednimi informacjami możemy wyciągnąć już parę wniosków.

Już na targach E3 BioWare zdradziło, że pracuje nad nową marką osadzoną w czasach współczesnych. Wcześniej zaś w sieci znalazł się wniosek patentowy zastrzegający nazwę „Shadow Realms” dla tego właśnie studia. Nazwa miała dotyczyć „gry komputerowej, możliwej do pobrania przez globalną sieć komputerową i bezprzewodowe urządzenia”. Miesiąc później studio zarezerwowało 70 domen z kombinacjami słów „Shadow Realms” i „Shadow Lords” w nazwie. Mężczyzna śniący dziwny koszmar jak znalazł pasuje do powyższych szczegółów. MMORPG osadzone we współczesności, łączące świat rzeczywisty i świat snów? Dla mnie bomba!

By śledzić na bieżąco informacje o projekcie warto zapisać się na newsletter. Więcej informacji dowiemy się już 13-17 sierpnia podczas targów w Kolonii.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.