Przeglądarka internetowa na smartwatche z Android Wear trafiła na Google Play

Smartwatche coraz bardziej próbują dorównać swoją funkcjonalnością smartfonom, chociaż bez nich ich możliwości są bardzo ograniczone.

Jedną z najnowszych opcji, jakie oferują smartwatche z systemem Android Wear jest przeglądarka internetowa. Wear Internet Browser została tak zaprojektowana, by sufrowanie po sieci było jak najbardziej komfortowe na małym wyświetlaczu. Ponieważ Android Wear nie posiada jeszcze natywnej klawiatury, zamiast wpisywania adresu strony można wykorzystać komendy głosowe lub zakładki zaimportowane z przeglądarki Chrome.

Wear Internet Browser wspiera protokoły HTTP i HTTPS. Obsługiwany jest też multidotykowy zoom. Jak pokazuje powyższe wideo strony internetowe da się jako tako przeglądać na smartwatchu, ale po co ktoś miałby to robić, gdy wygodniej i szybciej jest po prostu wyjąć z kieszeni smartfona? Na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć sami.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie do pobrania z Google Play.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.