Qwerkywriter – mechaniczna klawiatura inspirowana maszyną do pisania

Lubicie retro i charakterystyczny stukot maszyny do pisania? Qwerkywriter to klawiatura na USB/Bluetooth, wobec której nie przejdziecie obojętnie.

Styl i elegancja z poprzedniej epoki połączona z funkcjonalnością dostosowaną pod obecne trendy. Tak właśnie prezentuje się na pierwszy rzut oka nietypowy model klawiatury zaprezentowany na Kickstarterze.

Qwerkywriter nie celuje w mobilność jak większość alternatywnych klawiatur – ma wysokie klawisze i miejsce pod tablet,a zatem nadaje się bardziej do pracy stacjonarnej. Urządzenie działa bezprzewodowo dzięki modułowi Bluetooth, ale równie dobrze możemy podłączyć je także pod USB do komputerów z systemem Windows i Mac. Specjalne klawisze mają nam dać poczucie pisania na prawdziwej maszynie. Niestety ten nostalgiczny produkt nie jest tani. Na Kickstarterze zamówić go można od 295$ czyli prawie 900 zł. Produkt trafi do sprzedaży w sierpniu przyszłego roku.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.