Samsung idzie na kompromis i wypuszcza telewizor zakrzywiający się na życzenie

Podczas styczniowych targów CES koreański producent zaprezentował prototypowy, 85-calowy telewizor o rozdzielczości Ultra HD, który posiadał mechanizm zmieniający krzywiznę ekranu wedle gustu użytkownika.

Do sprzedaży już jutro, w Korei Południowej, trafi powyższy model telewizora. Od prototypu różni się od jedynie swoimi wymiarami – będzie posiadał 78 cali. Urządzenie posiada mechanizm pozwalający na zakrzywianie ekranu zdalnie za pomocą pilota. Pomysł jest dość chwytliwy, w końcu nie zawsze pragniemy mieć płaski telewizor i nie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest ekran zakrzywiony. Czy taka manipulacja nie wpłynie jednak na jakość samego ekranu? Cena telewizora nie została jeszcze podana, ale z pewnością nie będzie to mały wydatek. Zarówno Samsung jak i LG nie martwią się jednak o brak klientów skoro odważnie prezentują modele kosztujące tyle co naprawdę dobre auta.

Poniżej możecie obejrzeć krótki materiał z pokazu prototypowego modelu telewizora Samsunga z targów CES 2014.

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.