Sony nie było zainteresowane usługą EA Access

EA ogłosiło dzisiaj, że w porozumieniu z Microsoftem wprowadza nową usługę dla użytkowników Xboxa One. Płacąc miesięczny abonament w wysokości 5$, otrzymamy dostęp do wybranych gier wydanych przez Electronic Arts. Sony odrzuciło ofertę EA.

„Przyjrzeliśmy się temu, co niesie ze sobą abonament EA Access i zdecydowaliśmy, że nie jest to oferta na poziomie, którego oczekuje użytkownik konsol PlayStation(…)Liczba sprzedanych abonamentów PlayStation Plus urosła o ponad 200% od premiery PlayStation 4. To pokazuje, że gracze szukają abonamentów dających dostęp do wielu usług na wielu platformach. Naszym zdaniem proszenie o kolejne 5 dolarów za usługę ograniczoną tylko do gier EA nie niosłoby ze sobą dodatkowej wartości dla posiadacza konsol PlayStation.” — powiedział przedstawiciel Sony dla portalu GameInformer.

Z jednej strony wygląda na to, że Sony rzeczywiście dba o swoich klientów i chroni ich przed „ofertami poniżej poziomu oczekiwanego przez użytkowników PS4.”. Z drugiej… nie prościej byłoby oddać decyzję użytkownikom?

0
Źródło: polygamia.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.