Śródziemie: Cień Mordoru ukaże się…szybciej niż zaplanowano

"Middle-Earth: Shadow of Mordor", czyli w polskiej wersji "Śródziemie: Cień Mordoru" miało pierwotnie ukazać się na komputerach PC i konsolach nowej oraz starej generacji 7 października. Ponieważ jednak w tym dniu swoją premierę zaliczą inne, wysokobudżetowe tytuły, wydawca postanowił nieco przyspieszyć wydanie gry.

Zazwyczaj jeśli piszemy o przesunięciu daty premiery chodzi o jej opóźnienie. Tym razem jednak wydawca zdecydował inaczej. Oficjalnie „na prośbę fanów” przyspieszono premierę „Śródziemia: Cienia Mordoru” na 3 października tego roku, choć możemy się domyślić, że prawdziwy powód tej decyzji jest zupełnie inny. 7 października bowiem mają wyjść tak długo oczekiwane tytuły jak: DriveClub, Alien: Isolation czy NBA 2K15. Zamiast rywalizować o portfel gracza wydawca rozsądnie przesunął premierę o parę dni.

Czy jest na co czekać? Oglądając gameplaye czy zwiastuny gra jawi się jako dynamiczna i przede wszystkim wciągająca fabularnie opowieść, której żaden fan uniwersum Tolkiena nie będzie mógł się oprzeć – zwłaszcza, że jak pokazuje najnowszy trailer spotkamy na swojej drodze także starych znajomych.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.