Tak rzekomo wyglądać ma Samsung Galaxy F

Do Sieci wyciekła fotografia, która rzekomo przedstawia smartfon Samsung Galaxy F, czyli najdroższą odmianę sztandarowego modelu Galaxy S5. Plotki o tym telefonie krążą już od jakiegoś czasu, ale jak dotąd nie mieliśmy jego żadnej fotografii.
(źródło: GSMArena.com)

(źródło: GSMArena.com)

Na opublikowanej przez serwis GSMArena fotografii widać metalowe wykończenie telefonu i bardzo cienką obudowę, a więc rzeczy, które mają wyróżniać Galaxy F od Galaxy S5. Telefon swoją konstrukcją bardzo przypomina Lumię 930 (poliwęglanowa obudowa złączona w jedną całość za pomocą aluminiowej ramki).

Jeżeli chodzi o specyfikację sprzętową, Galaxy F ma bardzo przypominać Galaxy S5, aczkolwiek ma być wyposażony w nieco lepszy procesor w postaci Snapdragona 805.

Należy pamiętać, że tak jak GSMArena zazwyczaj jest rzetelnym źródłem, tak nie jesteśmy w stanie potwierdzić autentyczności tej fotografii.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.