Tak wygląda smartwach HTC

Jak na "inteligentny" zegarek, produkt HTC prezentuje się dość... konserwatywnie. Zwłaszcza w porównaniu do modeli z okrągłym wyświetlaczem, takich jak Motorola Moto 360.

Szczerze mówiąc, zegarek HTC przypomina nieco stare zegarki z kalkulatorem, popularne jakieś… 30 lat temu. Kwadratowe, z metalową kopertą i metalowym paskiem. I choć oczywiście z drugiej strony trzeba przyznać, że z praktycznego punktu widzenia ekran kwadratowy pozwala na lepsze rozplanowanie wyświetlanych informacji i wygodniejszą obsługę, to niemniej wygląd – w przypadku tego typu elektronicznej „biżuterii” – jest bardzo istotny. Od firmy, która wypuszcza na rynek jedne z najładniejszych modeli smartfonów, można by oczekiwać czegoś więcej.

O smartwatch’u HTC wiadomo na razie niewiele. Pracować będzie pod „ubieralną” wersją Androida, prawdopodobnie z dodatkową nakładką typu HTC Sense. Nie wiemy też oczywiście na sto procent, czy prezentowana ilustracja jest prawdziwa, choć serwis evleaks, który ją opublikował, gwarantuje jej całkowitą autentyczność.

0
Źródło: @evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.