The Sims 4 – zobacz 20 minut gameplayu

Wiemy już jak tworzyć postać. Na poniższym materiale dowiemy się jak dobrane składniki osobowości bohatera wpływają na jego zachowanie wobec konkretnych sytuacji oraz zobaczymy jak wygląda okolica naszego domostwa.

Nowa część serii ma przynieść przede wszystkim zmiany w kwestii symulacji zachowań Simów. Osobowość, którą kształtujemy na początku gry wpływa m.in. na dodatkowe możliwości podczas dalszej rozgrywki. Przykładowo jeśli nasz Sim jest zapalonym graczem podczas partyjki szachów będzie mógł porozmawiać z partnerem na temat taktyki gry. Gdy wybierzemy zaś dla niego aspirację naukową, będzie o wiele szybciej uczył się nowych rzeczy niż Sim, dla którego aspiracją będzie np. założenie rodziny. Na materiale ponadto możemy zauważyć jak negatywne emocje wpływają pozytywnie na rozwój bohatera np. wyciskając siódme poty na siłowni zezłoszczony Sim szybciej poprawi swoją kondycję niż postać w dobrym humorze.

Pełna wersja gry pojawi się w sprzedaży już 4 września br.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.